کاربردهای چاپ روی اشیاء (سرامیک , فلز و چوپ)

شرح
چاپ روی سرامیک کاربردها

از موارد استفاده چاپ روی سرامیک به نصب سرامیک در اماکنی که نصب هیچگونه تابلویی مقدور نباشد مانند حمام، استخر، سونا، جکوزی، اتاق انتظار، فضای بیرونی ساختمان و موارد مشابه میتوان اشاره کرد. از قابلیت های دستگاه و جوهر مورد استفاده در چاپ سرامیک میتوان به ماندگاری بالا و قابلیت شستشوی آنها اشاره کرد . شایان ذکر است در چاپ مستقیم، جوهر مورد استفاده به صورت کامل روی جسم تثبیت میشود و با حلال های معمولی و تینری پاک نخواهد شد. از این جهت چاپ روی سرامیک برای استفاده در محیط های بیرونی نیز کاربرد خواهد داشت. با چاپ تصویر روی سرامیک و شبیه سازی سرامیک به عنوان یک قاب تصویری متفاوت، یا چاپ یک عکس روی چند کاشی به صورت پازل مانند و با ترکیب استحکام و درخشندگی سرامیک تزیین زیبایی را برای محیط خود به ارمغان خواهید آورد.

چاپ روی فلز

از جمله دیگر خدمات چاپ روی اجسام سخت ، چاپ روی فلز به صورت مستقیم می باشد.

چاپ روی فلز کاربردها

استفاده از چاپ روی فلز برای تابلوی بالای سنگ مزار ،تابلوهای هنری ،تابلوهای شهری ،تابلوهای شهدا ، تابلوهای خیابان ، تابلوهای جاده ای ، چاپ تامپو ، چاپ سیلک ، چاپ شابلونی و … عموما کاربرد دارد.

چاپ روی فلز و رنگ های مورد استفاده

چاپ روی فلز به صورت رنگی با استفاده از موارد اولیه با کیفیت و ماندگار به صورت مستقیم بر روی کلیه فلزات از جمله استیل، گالوانیزه ، طلا، ورق های فلزی و غیره قابل اجرا می باشد . این نوع چاپ به صورت کامل بر روی جسم تثبیت شده و با حلال های معمولی و تینری پاک نمی شود، دارای دوام رنگ بسیار خوب و قابل استفاده در فضای بیرونی و قابل شستشو است.
 
 چاپ روی چوب و MDF

چاپ روی چوب و mdf دارای مقاومت بالا در شرایط محیطی می باشد و در اثر مرور زمان ، رطوبت، گرما و یا سرما و عوامل محیطی دیگر از بین نمی روند. دارای دوام رنگ بسیار خوب بوده و حتی قابل استفاده در فضای بیرونی می باشد.

چاپ روی چوب و mdf  - کاربردها

با این شرایط چاپ روی چوب و mdf برای چاپ ماندگار روی سرویس خواب ، کمد دیواری ، بوفه ، دیوار پوش و سقف پوش ، نمای ساختمان ، چاپ میزهای چوبی و  شیشه ای ، سیستمهای دکوراتیو و مدرن ، چاپ پازلهای عریض از جنس چوب و موارد مشابه که از چوب در آنها استفاده شده است ایده آل می باشد.
 
 
 
 
لینک منبع
  • 317 بار نمایش
ورود
نام کاربری
کلمه عبور
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟ یادآوری رمز عبور
© 1398, All rights reserved Entitex Co